• Nyheter
  • Meninger
  • Skattetall
  • Kjøp stillingsannonse

Velg mørkt eller lyst utseende på avisen:

Nyheter →

Siste ord er ikke sagt i Høyre

Slaget om grunnrenteskatt på lakseoppdrett er ikke over i Høyre. De vil bare forkaste regjeringens opprinnelige forslag fra september, understreker sentrale Høyre-folk.

foto foto
foto foto
1 / 2
Alf Simensen / NTB
Sentralstyremedlem Hanne Alstrup Velure i Høyre mener det er rett og rimelig at laksenæringen betaler grunnrenteskatt. Helgens landsmøtevedtak setter ikke en stopper for at Høyre kan gå inn for det, understreker hun.
NTB-Gunnhild Hokholt Bjerve
Oppdatert: tirsdag 28. mars 2023 kl. 09:53
Publisert: tirsdag 28. mars 2023 kl. 07:26 Oppdatert: tirsdag 28. mars 2023 kl. 09:53
Del denne artikkelen på Facebook Del denne artikkelen på Twitter Del denne artikkelen på e-post
Ansvarlig redaktør
Atle Bersvendsen
Tipstlf & SMS med kodeord TIPS
464 07 200
Epost
redaksjon@mn24.no

MN24 arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. Se også Redaktøransvar. MN24 har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet 2023 © MN24.

Midtnorsk Næringsliv - MN24 - er landsdelens eget nettsted for nyheter om økonomi, næringsliv og nyskaping i regionen. MN24 er et samarbeid mellom Adresseavisen, Avisa Sør-Trøndelag, Bladet, Brønnøysunds Avis, Fosna-Folket, Frøya.no, Hitra-Frøya, Innherred, OPP, Steinkjer24, Stjørdals-Nytt og Trønderbladet.

Informasjon om bruk av «cookies» og personvernpolicy.